لینک خرید فایل*کارخانه آرد*

کارخانه آرد 44صکارخانه آرد|41009991|nt|
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان کارخانه آرد آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

مقدمه

كارخانجات تولیدی بعد از اخذ پروانه بهره برداری آماده هستند تا كالای ورودی را گرفته و شروع به كار كنند كارخانه آرد نیز بعد از اخذ این پروانه آماده دریافت گندم است تا شروع به فعالیت كند . و چون امروزه كل خرید گندم به وسیله اداره غله خریداری می شود اكثر كارخانجات آرد سازی با قرارداد با اداره غله كشور تعیین سهمیه می شوند . كارخانجات بسته به ظرفیت تولید كارخانه با اداره غله قرارداد می بندند سهمیه بر اساس تعهد سهمیه داده می شود .

گندم آورنده با حواله های اداره غله كشور وارد كارخانه آرد می شود با مقداری كه حواله تعیین كرده به آن آرد داده می شود و رسیدی از كامیون دار می گیریم . با اخذ رسید از راننده كامیون مقدار حواله آرد داده می شود مقدار حقوق كارخانه آرد بر اساس تنی آردی است كه در آخر ماه تحویل داده میشود .

دستمزد آسیابانی به وسیله سازمان حمایت از تولید و مصرف كننده تعیین می گردد و به وسیله اداره غله وجه آن پرداخت می شود .

شرح عملكرد بخش اداری

شرح عملكرد كارخانه

مشكلات

توقعات

نمودارهای ساختاری

نمودارهای ERD

دیکشنری ساختار داده و اجزای داده

دیکشنری پردازش

روندنمای سیستم

تعیین لیست فعالیت هاوپیش نیازهاوزمان اجرا

رسم شبکه

تعیین شناوری فعالیتها ومسیر بحرانی


مطالب دیگر:
🔍تحقیق هدف از نقشه كشی🔍گزارش کار آزمایش های بتن🔍ملاقات با مشتری قبل از طراحی پروژه مسكونی🔍تحقیق میراث نهضت جدید در معماری🔍كارگاه كاربری اراضی، بررسی و شناخت شهر فریمان🔍تحقیق اشاره ای بر اصول نظری گسترش سیلاب🔍تحقیق بررسی و شناخت راههای مناسب، ترغیب و تشویق دانش آموزان به مطالعه و تحقیق در دوره ابتدایی🔍تحقیق رضایت زناشوئی🔍تحقیق روانشناسی در محیط اداری🔍تحقیق روانشناسی زنان🔍تحقیق اصول تئوری جایگاه مرکزی و اثرات تفریحات جهانگردی🔍تحقیق عوامل جذب گردشگران خارجی به آثار تاریخی ایران🔍پلان معماری ساختمان مسكونی 300 متری🔍پلان سازه ساختمان مسكونی 300 متری🔍پلان معماری ویلا 3 خوابه دوبلكس🔍تحقیق فلزات آهنی و غیرآهنی🔍تحقیق طرح های هادی و بهسازی سکونتگاه های روستایی🔍تحقیق تجربه ایران در رویارویی با بافتهای با ارزش تاریخی (اما فرسوده)🔍تحقیق انسان - طبیعت - معماری🔍تحقیق اثركلار در تغییر شكل مارژین روكشهای ساخته‌شده از آلیاژ بیس متال🔍تحقیق آشنایی با بتن🔍تحقیق آشنائی با معماری جهان، کلیسای Saint-Gilles🔍تحقیق آجر و دیوارهای آجری🔍تحقیق افزودنیهای غذایی🔍تحقیق امنیت غذا و تغذیه